Esentepe Mh. Büyükdere Cd. No: 159/10 Şişli/İSTANBUL
info@yymimarlik.com
0 533 663 49 29

Gayrimenkul Geliştirme

YY Mimarlık > Gayrimenkul Geliştirme

Yaşam kalitesini artırabilen birey ve toplumlar, ekonomilerini daha iyiye ve daha güzele yönlendirerek, uygarlaşma yolunda başarılı sonuçlar alırlar. Yaşam kalitesi, öncelikle, içinde yaşadığımız mekânlardan başlar. Dolayısıyla, konut üretimi, toplumsal gelişmede âdeta sihirli bir etkiye sahiptir.

YY Mimarlık, konut alanında faaliyet gösteren Gayrimenkul Grubu ile birlikte inşaat bilgi birikimini konut sektörüne aktararak, Türk aile yaşamına uygun, kaliteli ve konforlu konutlar üretmektedir. YY Mimarlık geliştirdiği ev sistemlerinin kalitesini daha tasarım aşamasında planlayan, gerektiğinde, taşıyıcı malzemelerini temin ederek, kalite uygulamasını ve deprem güvenliğini garanti altına almaktadır.

Ev ile sahibi arasında özel bir ilişki olduğuna inanarak esnek modüler mimari planlama yapmakta ve tüm yapı fiziği koşullarını sağlayarak bakım ve işletme ekonomisini gerçekleştirmektedir. Kısaca, içinde yaşayanları mutlu edecek, kolay ve zahmetsizce yönetilen yapılar üretmektedir. Kent yaşamıyla uyumlu, doğal hayatı koruyan, geleceğin kentsel sorunlarını bugünden çözümleyen projelerle; sadece araziye değil, semte veya bölgeye de değer katan projeleriyle günümüz koşullarındaki en iyi yatırım fırsatlarını sunarak, orta ve uzun vadede yüksek prim sağlar.

Arazi değerlendirme, üretim ve satış faaliyetleri; anahtar teslim konutlar, konut siteleri ve iş merkezleri inşa etmek; doğal yaşamı korumaya yönelik inşaat projeleri geliştirmek, sağlıklı yaşam ve spor alanları düzenlemek, sağlık tesisleri kurmak başlıca faaliyet alanlarımızdır.